RT Momentum - шаблон joomla Продвижение

ФК "Обилић Херцег Нови" - ФК "Хајдук" Бар 7:1

У суботу 22. априла, у редовном 18. колу такмичења у оквиру ФСЈР, наши Пионири дочекали су Хајдук из Бара. Не тако динамичан старт утакмице, донио нам је првих 18 минута мирне игре. Тада се први пут застресла мрежа гостију, када је Ђуковић довео Обилиће у вођство. Након десетак минута, из слободног ударца који је извео Перовић, грешком голмана гостију и несигурном одбраном, Кораћ користи ситуацију и уз асистенцију Ђурђевића, повећава вођство на 2:0. Пред крај полувријемена, Хајдук је успео да смањи ову разлику голом Еровића. Друго полувријеме је донело потпуно нови темпо игре. Обилићи су одлично развили игру, и са много више самопоуздања стварали шансе и прилике. Још једном се у листу стријелаца уписао Кораћ, одмах затим фантастичним голом главом уписао се и Остојић. Из пенала погодак постиже Фуштић. До краја меча једнако лијепе голове постигли су и Рацковић и Глушчевић.

Утакмица је завршена резултатом 7:1. Ово је фантастичан резултат наших Пионира.

Значајан податак је да у другом дијелу сезоне нису имали нити један пораз на домаћем терену.